Strona główna
ALPINES
Witamy, Gość
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
O:Szwajcaria-Zurich (1 wejść) (1) Gość
W dół Odpowiedz Ulubione: 0
TEMAT: O:Szwajcaria-Zurich
Jacek (Użytkownik)
Witam wszystkich!
graphgraph
Użytkownik offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Szwajcaria-Zurich 8 lat(a), 6 mies. temu  
Witajcie
Coś mi się kiedyś obiło o uszy o jakiejś dobrej firmie alpinkowej, gdzies w Szwajcarii, może w Zurichu? Czy ktos może wie coś na temat dobrych centrów ogrodniczych lub ciekawych ogrodach w Zurichu?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Pozdrawiam

Zgłoś moderatorowi   Zaloguj się Zaloguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
miho (Admin)
Admin
graph
O:Szwajcaria-Zurich 8 lat(a), 6 mies. temu  
Słyszałem tylko o ogrodzie botanicznym
http://www.bguz.uzh.ch/
W tym roku wybieram się do Szwajcarii, ale dopiero na końcu sierpnia.

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Jacek (Użytkownik)
Witam wszystkich!
graphgraph
Dzięki. Pytając zapomniałem, że internet to potęga. Już namierzyłem ten ogród. Może uda mi się tam wpaść. Dam znać co i jak.
Przy okazji życzę powodzenia na zlocie. Po zeszlorocznym, dopiero niestety, natrafiłem na Waszą inicjatywę. A w tym roku cos mi wypada i nie będę mógł przyjechać. Może za rok...Pozdrawiam.

miho (Admin)
Admin
graph
Dzięki.
Do soboty jest jeszcze parę dni, zawsze możesz się dopisać jak Ci się zmienią plany, po takim spotkaniu zawsze przybywa energii do zajmowania się swoimi roślinkami. Najciekawsza jest jednak możliwość spotkania się z innymi hobbystami i przekonanie się że inni są (co najmniej tak samo zwariowani na punkcie małych kolorowych roślinek.
Jeżeli w Szwajcarii namierzysz ciekawe miejsca to napisz pls.

kiker (Użytkownik)
Witam wszystkich!
graphgraph
O:Szwajcaria-Zurich 6 lat(a), 8 mies. temu  
Jacek napisał:
Dzięki. Pytając zapomniałem, że internet to potęga. Już namierzyłem ten ogród. Może uda mi się tam wpaść. Dam znać co i jak.
Przy okazji życzę powodzenia na zlocie. Po zeszlorocznym, dopiero niestety, natrafiłem na Waszą inicjatywę. A w tym roku cos mi wypada i nie będę mógł przyjechać. Może za rok...Pozdrawiam.

Można prosić o fotografie ogrodu , zapewne takie posiadasz .

Do góry Odpowiedz
Polish Version - JoomlaPL.com .::. Powered by FireBoardPobierz nagłówki ostatnich postów.