[Rozmiar: 141283 bajtów]


[Rozmiar: 135359 bajtów]

Poznań, luty 2017 r.
Szanowni Państwo,
W sobotę, 22 kwietnia 2017 r. (Międzynarodowy Dzień Ziemi) w godz. od 9 do 17 – tej w Ogrodzie Botanicznym UAM w Poznaniu (ul. Dąbrowskiego 165), odbędzie się

XI Ogólnopolski Zjazd Miłośników Roślin i Ogrodów Skalnych,


na który w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy
Koszt udziału wynosi 55 zł od osoby (wyżywienie jest zapewnione, w tym roku kilka zł taniej, bo zostało coś z ub. roku).
Osoby pragnące wziąć udział w XI Zjeździe proszone są o dokonanie zgłoszenia do dnia 31 marca 2017 r. wg następujących zasad:
- osoby, które brały udział w jednym z poprzednich Zjazdów w dowolny sposób na piśmie: mailem, listem lub na załączonym formularzu nr 1 (prosimy o ewentualne uaktualnienie danych) na adres (podany w sposób zakamuflowany, aby nie wyszukały automaty-poprzednio zadziałało):
witold-kropka-moje nazwisko@alpines-kropka-pl
- osoby, które nie brały udziału w dotychczasowych zjazdach, koniecznie prosimy o pisemne zgłoszenie na formularzu nr 2 i wysłanie na adres domowy Witolda Hoppel, który można uzyskać mailowo lub u uczestników poprzednich Zjazdów.
O wypełnienie formularza nr 2 prosimy również osoby, które brały udział w zjazdach, ale nie zostały umieszczone w spisie uczestników. Proszę w spisie z poprzedniego roku sprawdzić numer telefonu i adres mailowy. Jeśli są zmiany, proszę o ich zgłoszenie.
Wpłaty podanej wyżej kwoty prosimy dokonać pomiędzy 10 marca a 10 kwietnia 2017 r. na konto.
W tytule przelewu prosimy podać „ZJAZD”. Jeśli wpłata dotyczy wielu osób, to prosi się o podanie ich nazwisk. Każdy, kto dokonał przelewu, a jest organizatorom znany jego adres mailowy, otrzyma powiadomienie o przyjęciu wpłaty.
Bardzo prosimy o nierobienie niespodzianek i nieprzyjeżdżanie bez zgłoszenia. Poznań jest bardzo gościnny, ale musimy być przygotowani na przyjazd Państwa.
W zawiadomieniu na stronie internetowej jest brak numeru konta i telefonu Witolda Hoppel ze względu na wykrywanie tych danych w internecie dla celów reklamowych. Można te dane uzyskać mailem.
Po uzgodnieniu wpłaty można wyjątkowo dokonać gotówką w dniu Zjazdu. Nie dotyczy to osób, które biorą udział w Zjeździe pierwszy raz.
W godzinach od 9.00 do 10.20 będzie możliwość wymiany roślin między kolekcjonerami – zasady wymiany proszeni są oni ustalać między sobą.
Program w miarę podejmowania ustaleń będzie uzupełniany. W programie Zjazdu wstępnie są przewidziane następujące referaty (tytuły robocze, nie ustalone dokładnie z referentami):
D. Lewczuk: Wczesna wiosna w moim ogrodzie.
W. Taranowicz : Ogród od zera.
W. Gawryś: Floksy wysokie.
K. Grzegorczyk: Łąka niejedno ma imię.
Karkonoski Park Narodowy: Temat w uzgadnianiu.
G. Fiedorowicz: Grzyby w ogrodzie skalnym.

Dr inż. Witold Hoppel      Prof. UAM, dr hab. Justyna Wiland-Szymańska
Organizator                 Dyrektor Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu


Formularz nr 1. doc
Formularz nr 1.pdf
Formularz nr 2.doc
Formularz nr 2.pdf